Asma Kat İmalatı

Şahinler çelik çatı sistemleri asma kat yapımı konusunda daha çok metropol kent İstanbul gerekse Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir. Tecrübeli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen bir ekiple çalışmaktayız.
 
Asma kat imalatı konusunda birçok projeyi başarılı şekilde yapmış bulunmaktayız.
 
Asma kat yapılmadan önce, kullanım durumuna göre taşıyacağı yük tespit edilip ona göre demir seçilmelidir. Asma kat yapımı hafife alınacak bir iş değildir. Gelişi Güzel Yapılan asma katlar can güvenliği için büyük  risk taşımaktadır.
 
Projelerinize verdiğimiz teslim süresi gününü geçmemekle beraber, zamanından önce teslim etmeyi ön planda tutuyoruz. Projelerinize başlamadan önce yerine gelerek, kapsamlı bir analiz gerçekleştirmekteyiz.
 
İşlerinizi yaptığımız analizler sonucunda projelendirme aşamasına geçerek ve onu takiben üretim ve montaj süreçlerini tamamladıktan sonra güvenilir şekilde teslim etmekteyiz.
 
Asma Kat İşlerinde; Kalite olmazsa olmaz diyen, kalitenin bilincinde olan, siz değerli müşterilerimizle birlikte çalışmak her zaman bizi onurlandırmıştır.

 


https://www.celikcatici.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -