Yangın Merdiveni Yapımı

Şahinler çelik çatı yangın merdivenleri imalatı konusunda daha çok metropol kent İstanbul gerekse Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermektedir. Tecrübeli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen bir ekiple çalışmaktayız.
 
Yangın merdivenleri yapımı konusunda birçok projeyi başarılı şekilde yapmış bulunmaktayız. Yangın merdivenleri binanın  şekline ve caddeye olan konumuna göre farklı çeşitlerde üretilmektedir.
 
Yangın merdiveni  sadece yangınlarda kullanılan tedbir amaçlı merdivenler olmayıp deprem gibi doğal afetlerde de işe yaramaktadır.
 
Can güvenliği için yeni yönetmeliğe göre her binada fabrikada ve iş yerlerinde yapılması zorunlu tutulmuştur.
 
Projelerinize verdiğimiz teslim süresi gününü geçmemekle beraber, zamanından önce teslim etmeyi ön planda tutuyoruz. Projelerinize başlamadan önce yerine gelerek, kapsamlı bir analiz gerçekleştirmekteyiz.
 
İşlerinizi yaptığımız analizler sonucunda projelendirme aşamasına geçerek ve onu takiben üretim ve montaj süreçlerini tamamladıktan sonra güvenilir şekilde teslim etmekteyiz.
 
Yangın Merdiveni İşlerinde; Kalite olmazsa olmaz diyen, kalitenin bilincinde olan, siz değerli müşterilerimizle birlikte çalışmak her zaman bizi onurlandırmıştır.

 


https://www.celikcatici.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -